LGA75A-48
CoselCosel
LGA75A-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA75A-48
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LGA75A-48.pdf2.LGA75A-48.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
LGA75A-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA75A-48 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2139 pcs Datuen fitxa 1.LGA75A-48.pdf2.LGA75A-48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 1.97" W x 1.36" H (150.1mm x 50.0mm x 34.5mm)
Series LG Beste izenak 1776-3241
LGA75A-48-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A