LGA50A-5-C
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA50A-5-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V
Fitxak: 1.LGA50A-5-C.pdf2.LGA50A-5-C.pdf
  • Mezua
LGA50A-5-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA50A-5-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2005 pcs Datuen fitxa 1.LGA50A-5-C.pdf2.LGA50A-5-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Series LG Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 132 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LGA50A-5-G
LGA50A-5-G
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V
Stockean: 2550 pcs
Deskarga: LGA50A-5-G.pdf
RFQ
LGA50A-5-SJ1Y
LGA50A-5-SJ1Y
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 2367 pcs
Deskarga: LGA50A-5-SJ1Y.pdf
RFQ
LGA50A-5
LGA50A-5