LGA240A-24
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA240A-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LGA240A-24.pdf2.LGA240A-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LGA240A-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA240A-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1003 pcs Datuen fitxa 1.LGA240A-24.pdf2.LGA240A-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Series LG Beste izenak 1776-2462
LGA240A-24-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 86.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LGA20C-EVAL-KIT
LGA20C-EVAL-KIT
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: LGA20C EVAL KIT
Stockean: 889 pcs
Deskarga: LGA20C-EVAL-KIT.pdf
RFQ
LGA240A-24-C
LGA240A-24-C
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 739 pcs
Deskarga: LGA240A-24-C.pdf
RFQ
LGA240A-24-H
LGA240A-24-H
fabrikatzaileak: Cosel