LGA150A-12
CoselCosel
LGA150A-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA150A-12
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.LGA150A-12.pdf2.LGA150A-12.pdf
  • Mezua
LGA150A-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA150A-12 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa 1.LGA150A-12.pdf2.LGA150A-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Series LG Beste izenak 1776-2459
LGA150A-12-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 84.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LGA10C-00SADJJ
LGA10C-00SADJJ
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 50W
Stockean: 5197 pcs
Deskarga: LGA10C-00SADJJ.pdf
RFQ
LGA150A-12-G
LGA150A-12-G
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 1107 pcs
Deskarga: LGA150A-12-G.pdf
RFQ
LGA150A-12-GJ1
LGA150A-12-GJ1
fabrikatzaileak: Cosel
Deskarga: LGA150A-12-GJ1.pdf
LGA100A-5-SNY
LGA100A-5-SNY
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V
Deskarga: LGA100A-5-SNY.pdf
LGA150A-12-J1
LGA150A-12-J1
Deskarga: LGA150A-12-J1.pdf
LGA10C-EVAL-KIT
LGA10C-EVAL-KIT
deskribapena: LGA10C EVAL KIT
Stockean: 787 pcs
Deskarga: LGA10C-EVAL-KIT.pdf
LGA100A-5-SNJ1Y
LGA100A-5-SNJ1Y
Deskarga: LGA100A-5-SNJ1Y.pdf
LGA150A-12-C
LGA150A-12-C
Stockean: 957 pcs
Deskarga: LGA150A-12-C.pdf
LGA100A-5-Y
LGA100A-5-Y
Deskarga: LGA100A-5-Y.pdf
LGA150A-12-J1Y
LGA150A-12-J1Y
Deskarga: LGA150A-12-J1Y.pdf
LGA100A-5-SY
LGA100A-5-SY
Deskarga: LGA100A-5-SY.pdf
LGA150A-12-CY
LGA150A-12-CY