LGA100A-15
CoselCosel
LGA100A-15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGA100A-15
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LGA100A-15.pdf2.LGA100A-15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LGA100A-15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGA100A-15 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1610 pcs Datuen fitxa 1.LGA100A-15.pdf2.LGA100A-15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 2kV Tentsioa - Input 85 ~ 132 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.40" H (154.9mm x 62.0mm x 35.6mm)
Series LG Beste izenak 1776-2456
LGA100A-15-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 132 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 7A