LFP240F-24-Y
CoselCosel
LFP240F-24-Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFP240F-24-Y
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 240W
Fitxak: 1.LFP240F-24-Y.pdf2.LFP240F-24-Y.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 752 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LFP240F-24-Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFP240F-24-Y fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 240W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 752 pcs Datuen fitxa 1.LFP240F-24-Y.pdf2.LFP240F-24-Y.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Series LFP Energia (Watts) 240W
Beste izenak 1776-1335 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 88.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10A