LFP150F-48-GY
CoselCosel
LFP150F-48-GY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFP150F-48-GY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: LFP150F-48-GY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 963 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFP150F-48-GYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFP150F-48-GY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 963 pcs Datuen fitxa LFP150F-48-GY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.44" H (160.0mm x 74.9mm x 36.6mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus, TUV