LFP100F-36-GY
CoselCosel
LFP100F-36-GY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFP100F-36-GY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: 1.LFP100F-36-GY.pdf2.LFP100F-36-GY.pdf
  • Mezua
LFP100F-36-GYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFP100F-36-GY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1001 pcs Datuen fitxa 1.LFP100F-36-GY.pdf2.LFP100F-36-GY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (154.9mm x 62.0mm x 33.0mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.8A Homologazioak CE, cURus, TUV