LFA75F-36-SN
CoselCosel
LFA75F-36-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA75F-36-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: 1.LFA75F-36-SN.pdf2.LFA75F-36-SN.pdf
  • Mezua
LFA75F-36-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA75F-36-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1210 pcs Datuen fitxa 1.LFA75F-36-SN.pdf2.LFA75F-36-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.1A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA75F-36-S
LFA75F-36-S
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 36V
Stockean: 1418 pcs
Deskarga: LFA75F-36-S.pdf
RFQ
LFA75F-36-SNY
LFA75F-36-SNY
fabrikatzaileak: Cosel