LFA75F-24-SN
CoselCosel
LFA75F-24-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA75F-24-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: 1.LFA75F-24-SN.pdf2.LFA75F-24-SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LFA75F-24-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA75F-24-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1330 pcs Datuen fitxa 1.LFA75F-24-SN.pdf2.LFA75F-24-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series LFA Energia (Watts) 75W
Beste izenak 1776-1328 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 84.5%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 3.2A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA75F-24-SNY
LFA75F-24-SNY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 1168 pcs
Deskarga: LFA75F-24-SNY.pdf
RFQ
LFA75F-24-S
LFA75F-24-S
fabrikatzaileak: Cosel