LFA75F-15-C
CoselCosel
LFA75F-15-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA75F-15-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LFA75F-15-C.pdf2.LFA75F-15-C.pdf
  • Mezua
LFA75F-15-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA75F-15-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1429 pcs Datuen fitxa 1.LFA75F-15-C.pdf2.LFA75F-15-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CE, cURus, TUV