LFA50F-48-S
CoselCosel
LFA50F-48-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA50F-48-S
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFA50F-48-S.pdf2.LFA50F-48-S.pdf
  • Mezua
LFA50F-48-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA50F-48-S fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1457 pcs Datuen fitxa 1.LFA50F-48-S.pdf2.LFA50F-48-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 82.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.1A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
LFA50F-48-GJ1
LFA50F-48-GJ1
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V
Stockean: 1471 pcs
Deskarga: LFA50F-48-GJ1.pdf
RFQ
LFA50F-48-SNJ1Y
LFA50F-48-SNJ1Y
fabrikatzaileak: Cosel