LFA50F-24-C
CoselCosel
LFA50F-24-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA50F-24-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LFA50F-24-C.pdf2.LFA50F-24-C.pdf
  • Mezua
LFA50F-24-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA50F-24-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1500 pcs Datuen fitxa 1.LFA50F-24-C.pdf2.LFA50F-24-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.1A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
LFA50F-15-SNJ1Y
LFA50F-15-SNJ1Y
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V
Stockean: 1548 pcs
Deskarga: LFA50F-15-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA50F-24
LFA50F-24
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Stockean: 1850 pcs
Deskarga: LFA50F-24.pdf
RFQ
LFA50F-15-SNJ1
LFA50F-15-SNJ1
Deskarga: LFA50F-15-SNJ1.pdf
LFA50F-24-CJ1
LFA50F-24-CJ1
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V