LFA50F-12-C
CoselCosel
LFA50F-12-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA50F-12-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.LFA50F-12-C.pdf2.LFA50F-12-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA50F-12-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA50F-12-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1436 pcs Datuen fitxa 1.LFA50F-12-C.pdf2.LFA50F-12-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 81.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA50F-12-J1Y
LFA50F-12-J1Y
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 1633 pcs
Deskarga: LFA50F-12-J1Y.pdf
RFQ
LFA50F-12
LFA50F-12
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Stockean: 1926 pcs
Deskarga: LFA50F-12.pdf
RFQ
LFA50F-12-CJ1Y
LFA50F-12-CJ1Y