LFA30F-3R3-SY
CoselCosel
LFA30F-3R3-SY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA30F-3R3-SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.LFA30F-3R3-SY.pdf2.LFA30F-3R3-SY.pdf
  • Mezua
LFA30F-3R3-SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA30F-3R3-SY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2349 pcs Datuen fitxa 1.LFA30F-3R3-SY.pdf2.LFA30F-3R3-SY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6A Homologazioak CE, cURus, TUV