LFA30F-15-SN
CoselCosel
LFA30F-15-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA30F-15-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LFA30F-15-SN.pdf2.LFA30F-15-SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
LFA30F-15-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA30F-15-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1860 pcs Datuen fitxa 1.LFA30F-15-SN.pdf2.LFA30F-15-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Beste izenak 1776-2424
LFA30F-15-SN-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA30F-15-SNY
LFA30F-15-SNY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V
Stockean: 1904 pcs
Deskarga: LFA30F-15-SNY.pdf
RFQ
LFA30F-15-SNJ1
LFA30F-15-SNJ1
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1820 pcs
Deskarga: LFA30F-15-SNJ1.pdf
RFQ
LFA30F-15-SNC
LFA30F-15-SNC
Deskarga: LFA30F-15-SNC.pdf
LFA30F-15-Y
LFA30F-15-Y
Deskarga: LFA30F-15-Y.pdf
LFA30F-15-SNJ1Y
LFA30F-15-SNJ1Y