LFA300F-36-GTY
CoselCosel
LFA300F-36-GTY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA300F-36-GTY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 36V
Fitxak: LFA300F-36-GTY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 621 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
  • Mezua
LFA300F-36-GTYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA300F-36-GTY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 36V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 621 pcs Datuen fitxa LFA300F-36-GTY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 36V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8.4A Homologazioak CE, cURus, TUV