LFA300F-24-HTY
CoselCosel
LFA300F-24-HTY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA300F-24-HTY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: LFA300F-24-HTY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 604 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
  • Mezua
LFA300F-24-HTYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA300F-24-HTY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 604 pcs Datuen fitxa LFA300F-24-HTY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A