LFA240F-48-TY
CoselCosel
LFA240F-48-TY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA240F-48-TY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFA240F-48-TY.pdf2.LFA240F-48-TY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 594 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LFA240F-48-TYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA240F-48-TY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 594 pcs Datuen fitxa 1.LFA240F-48-TY.pdf2.LFA240F-48-TY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Beste izenak 1776-3185
LFA240F-48-TY-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A