LFA240F-48-CG
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA240F-48-CG
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFA240F-48-CG.pdf2.LFA240F-48-CG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 589 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
  • Mezua
LFA240F-48-CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA240F-48-CG fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 589 pcs Datuen fitxa 1.LFA240F-48-CG.pdf2.LFA240F-48-CG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CE, cURus, TUV