LFA240F-24-RY
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA240F-24-RY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LFA240F-24-RY.pdf2.LFA240F-24-RY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 641 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA240F-24-RYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA240F-24-RY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 641 pcs Datuen fitxa 1.LFA240F-24-RY.pdf2.LFA240F-24-RY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA240F-24-SN
LFA240F-24-SN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 614 pcs
Deskarga: LFA240F-24-SN.pdf
RFQ
LFA240F-24-SC
LFA240F-24-SC
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 690 pcs
Deskarga: LFA240F-24-SC.pdf
RFQ
LFA240F-24-R
LFA240F-24-R