LFA150F-15-RY
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA150F-15-RY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LFA150F-15-RY.pdf2.LFA150F-15-RY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA150F-15-RYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA150F-15-RY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1018 pcs Datuen fitxa 1.LFA150F-15-RY.pdf2.LFA150F-15-RY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV