LFA10F-24
CoselCosel
LFA10F-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA10F-24
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 10W
Fitxak: 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
LFA10F-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA10F-24 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3628 pcs Datuen fitxa 1.LFA10F-24.pdf2.LFA10F-24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Series LFA Energia (Watts) 10W
Beste izenak 1776-1304 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA10F-15-SN
LFA10F-15-SN
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V
Stockean: 3461 pcs
Deskarga: LFA10F-15-SN.pdf
RFQ
LFA10F-15-SNJ1Y
LFA10F-15-SNJ1Y
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 2990 pcs
Deskarga: LFA10F-15-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA10F-24-J1Y
LFA10F-24-J1Y
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Deskarga: LFA10F-24-J1Y.pdf
LFA10F-15-Y
LFA10F-15-Y
Deskarga: LFA10F-15-Y.pdf
LFA10F-24-J1
LFA10F-24-J1
Deskarga: LFA10F-24-J1.pdf
LFA10F-24-G
LFA10F-24-G
Deskarga: LFA10F-24-G.pdf
LFA10F-15-SNY
LFA10F-15-SNY
Deskarga: LFA10F-15-SNY.pdf
LFA10F-15-SNJ1
LFA10F-15-SNJ1
Deskarga: LFA10F-15-SNJ1.pdf
LFA10F-24-GJ1
LFA10F-24-GJ1
Deskarga: LFA10F-24-GJ1.pdf
LFA10F-15-SJ1Y
LFA10F-15-SJ1Y
Deskarga: LFA10F-15-SJ1Y.pdf
LFA10F-24-C
LFA10F-24-C
Deskarga: LFA10F-24-C.pdf
LFA10F-24-CJ1
LFA10F-24-CJ1