LFA10F-15-C
CoselCosel
LFA10F-15-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA10F-15-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V
Fitxak: 1.LFA10F-15-C.pdf2.LFA10F-15-C.pdf
  • Mezua
LFA10F-15-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA10F-15-C fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3109 pcs Datuen fitxa 1.LFA10F-15-C.pdf2.LFA10F-15-C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 700mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
LFA10F-15-GJ1
LFA10F-15-GJ1
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V
Stockean: 3936 pcs
Deskarga: LFA10F-15-GJ1.pdf
RFQ
LFA10F-15-J1Y
LFA10F-15-J1Y
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 3380 pcs
Deskarga: LFA10F-15-J1Y.pdf
RFQ
LFA10F-15
LFA10F-15