LFA10F-12
CoselCosel
LFA10F-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA10F-12
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 10W
Fitxak: 1.LFA10F-12.pdf2.LFA10F-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
LFA10F-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA10F-12 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4665 pcs Datuen fitxa 1.LFA10F-12.pdf2.LFA10F-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Series LFA Energia (Watts) 10W
Beste izenak 1776-1302 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 900mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 900mA
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA10F-12-GJ1
LFA10F-12-GJ1
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 4265 pcs
Deskarga: LFA10F-12-GJ1.pdf
RFQ
LFA100F-5-SNRY
LFA100F-5-SNRY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V
Stockean: 1105 pcs
Deskarga: LFA100F-5-SNRY.pdf
RFQ
LFA10F-12-J1Y
LFA10F-12-J1Y
Deskarga: LFA10F-12-J1Y.pdf
LFA10F-12-G
LFA10F-12-G
Deskarga: LFA10F-12-G.pdf
LFA100F-5-SNY
LFA100F-5-SNY
Deskarga: LFA100F-5-SNY.pdf
LFA10F-12-C
LFA10F-12-C
Deskarga: LFA10F-12-C.pdf
LFA10F-12-CJ1
LFA10F-12-CJ1
Deskarga: LFA10F-12-CJ1.pdf
LFA100F-5-SR2Y
LFA100F-5-SR2Y
Deskarga: LFA100F-5-SR2Y.pdf
LFA100F-5-Y
LFA100F-5-Y
Deskarga: LFA100F-5-Y.pdf
LFA10F-12-J1
LFA10F-12-J1
Deskarga: LFA10F-12-J1.pdf
LFA100F-5-SRY
LFA100F-5-SRY