LFA100F-48-CG
CoselCosel
LFA100F-48-CG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA100F-48-CG
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V
Fitxak: 1.LFA100F-48-CG.pdf2.LFA100F-48-CG.pdf
  • Mezua
LFA100F-48-CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA100F-48-CG fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1099 pcs Datuen fitxa 1.LFA100F-48-CG.pdf2.LFA100F-48-CG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.1A Homologazioak CE, cURus, TUV
Produktu erlazionatuak
LFA100F-3R3-SR2Y
LFA100F-3R3-SR2Y
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V
Stockean: 1168 pcs
Deskarga: LFA100F-3R3-SR2Y.pdf
RFQ
LFA100F-48-CGY
LFA100F-48-CGY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V
Stockean: 1201 pcs
Deskarga: LFA100F-48-CGY.pdf
RFQ
LFA100F-48-CJ1R
LFA100F-48-CJ1R
Deskarga: LFA100F-48-CJ1R.pdf
LFA100F-48-CGR2
LFA100F-48-CGR2