LFA100F-24-HC
CoselCosel
LFA100F-24-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA100F-24-HC
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA100F-24-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA100F-24-HC fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1072 pcs Datuen fitxa 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA100F-24-GRY
LFA100F-24-GRY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V
Stockean: 1145 pcs
Deskarga: LFA100F-24-GRY.pdf
RFQ
LFA100F-24-H
LFA100F-24-H
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1131 pcs
Deskarga: LFA100F-24-H.pdf
RFQ
LFA100F-24-HCJ1
LFA100F-24-HCJ1
Deskarga: LFA100F-24-HCJ1.pdf
LFA100F-24-HCR2
LFA100F-24-HCR2