LFA100F-12-RY
CoselCosel
LFA100F-12-RY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFA100F-12-RY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak: 1.LFA100F-12-RY.pdf2.LFA100F-12-RY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFA100F-12-RYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFA100F-12-RY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1076 pcs Datuen fitxa 1.LFA100F-12-RY.pdf2.LFA100F-12-RY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Series LF Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8.5A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFA100F-12-SCR2
LFA100F-12-SCR2
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V
Stockean: 1136 pcs
Deskarga: LFA100F-12-SCR2.pdf
RFQ
LFA100F-12-J1Y
LFA100F-12-J1Y
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 1196 pcs
Deskarga: LFA100F-12-J1Y.pdf
RFQ
LFA100F-12-R
LFA100F-12-R