LEP240F-24-SG
CoselCosel
LEP240F-24-SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEP240F-24-SG
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V
Fitxak: LEP240F-24-SG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Mezua
LEP240F-24-SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEP240F-24-SG fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa LEP240F-24-SG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Series LEP Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cURus, TUV