LEB225F-0524-SN
CoselCosel
LEB225F-0524-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEB225F-0524-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Fitxak: 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 440 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LEB225F-0524-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEB225F-0524-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 440 pcs Datuen fitxa 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Series LEB Energia (Watts) 225W
Beste izenak 1776-1286 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 9A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A, 9A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LEB225F-0524-R
LEB225F-0524-R
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Stockean: 428 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-R.pdf
RFQ
LEB225F-0524-S
LEB225F-0524-S
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 477 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-S.pdf
RFQ
LEB225F-0524-SNR
LEB225F-0524-SNR
Stockean: 457 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-SNR.pdf
LEB225F-0524-RY
LEB225F-0524-RY
Stockean: 469 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-RY.pdf
LEB225F-0524-GR
LEB225F-0524-GR
Stockean: 523 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-GR.pdf
LEB225F-0524-SNG
LEB225F-0524-SNG
Stockean: 517 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-SNG.pdf
LEB225F-0524-SNT
LEB225F-0524-SNT
Stockean: 418 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-SNT.pdf
LEB225F-0524-RU
LEB225F-0524-RU
Stockean: 464 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-RU.pdf
LEB225F-0524-SNGT
LEB225F-0524-SNGT
Stockean: 517 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-SNGT.pdf
LEB225F-0524-SNRT
LEB225F-0524-SNRT
Stockean: 516 pcs
Deskarga: LEB225F-0524-SNRT.pdf
LEB225F-0524-SNC
LEB225F-0524-SNC