LEB100F-0524-G
CoselCosel
LEB100F-0524-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEB100F-0524-G
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V
Fitxak: 1.LEB100F-0524-G.pdf2.LEB100F-0524-G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 811 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LEB100F-0524-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEB100F-0524-G fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 811 pcs Datuen fitxa 1.LEB100F-0524-G.pdf2.LEB100F-0524-G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Series LEB Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 7A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A, 7A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LEB100F-0524-RY
LEB100F-0524-RY
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Stockean: 650 pcs
Deskarga: LEB100F-0524-RY.pdf
RFQ
LEB100F-0524
LEB100F-0524
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V 100W
Stockean: 805 pcs
Deskarga: LEB100F-0524.pdf
RFQ
LEB100F-0524-GY
LEB100F-0524-GY
Stockean: 653 pcs
Deskarga: LEB100F-0524-GY.pdf
LEB100F-0524-C
LEB100F-0524-C
Stockean: 743 pcs
Deskarga: LEB100F-0524-C.pdf
LEB100F-0524-RT
LEB100F-0524-RT
Stockean: 735 pcs
Deskarga: LEB100F-0524-RT.pdf
LEB100F-0524-GT
LEB100F-0524-GT