LEA50F-15-GY
CoselCosel
LEA50F-15-GY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEA50F-15-GY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: 1.LEA50F-15-GY.pdf2.LEA50F-15-GY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LEA50F-15-GYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEA50F-15-GY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1164 pcs Datuen fitxa 1.LEA50F-15-GY.pdf2.LEA50F-15-GY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Series LEA Energia (Watts) 50W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.5A Homologazioak CE, cURus, TUV