LEA150F-30-CY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEA150F-30-CY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: 1.LEA150F-30-CY.pdf2.LEA150F-30-CY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 491 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
  • Mezua
LEA150F-30-CYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEA150F-30-CY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 491 pcs Datuen fitxa 1.LEA150F-30-CY.pdf2.LEA150F-30-CY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 30V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Series LEA Energia (Watts) 150W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 30V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CE, cURus, TUV