LEA100F-48-SNCY
CoselCosel
LEA100F-48-SNCY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEA100F-48-SNCY
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: 1.LEA100F-48-SNCY.pdf2.LEA100F-48-SNCY.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 754 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
  • Mezua
LEA100F-48-SNCYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEA100F-48-SNCY fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 754 pcs Datuen fitxa 1.LEA100F-48-SNCY.pdf2.LEA100F-48-SNCY.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Series LEA Energia (Watts) 100W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.2A Homologazioak CE, cURus, TUV