LEA100F-18-Y
CoselCosel
LEA100F-18-Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEA100F-18-Y
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: 1.LEA100F-18-Y.pdf2.LEA100F-18-Y.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 711 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 711 pcs
  • Mezua
LEA100F-18-Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEA100F-18-Y fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 711 pcs Datuen fitxa 1.LEA100F-18-Y.pdf2.LEA100F-18-Y.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 18V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Series LEA Energia (Watts) 100W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 5.6A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5.6A Homologazioak CE, cURus, TUV