LEA100F-15-SN
CoselCosel
LEA100F-15-SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LEA100F-15-SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: 1.LEA100F-15-SN.pdf2.LEA100F-15-SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 761 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LEA100F-15-SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LEA100F-15-SN fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 761 pcs Datuen fitxa 1.LEA100F-15-SN.pdf2.LEA100F-15-SN.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Series LEA Energia (Watts) 100W
Beste izenak 1776-3127
LEA100F-15-SN-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6.7A