GHA500F-48-P
CoselCosel
GHA500F-48-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHA500F-48-P
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME)
Fitxak: GHA500F-48-P.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 348 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
GHA500F-48-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHA500F-48-P fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (OPEN FRAME) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 348 pcs Datuen fitxa GHA500F-48-P.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Series GHA Energia (Watts) 150W (500W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Homologazioak CE, cURus, DEMKO