FTA-100-155
CoselCosel
FTA-100-155 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FTA-100-155
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Fitxak: FTA-100-155.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 213 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FTA-100-155ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FTA-100-155 fabrikatzailea Cosel
deskribapena LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213 pcs Datuen fitxa FTA-100-155.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC 500V
Amaiera estiloa Terminal Block Series FTA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Three Phase (Wye)
Oraingo 100A konfigurazioa Single Stage