FETA7000ST-144
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FETA7000ST-144
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC PS (ENCLOSED TYPE 7000W, 4
Fitxak: FETA7000ST-144.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 32 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FETA7000ST-144ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FETA7000ST-144 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC PS (ENCLOSED TYPE 7000W, 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32 pcs Datuen fitxa FETA7000ST-144.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 144V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 300 ~ 480 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 18.70" L x 15.28" W x 1.69" H (475.0mm x 388.0mm x 43.0mm)
Series FETA Energia (Watts) 7488W
Beste izenak 1776-3651 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 90.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 144V 52A 300 ~ 480 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 52A Homologazioak CE, cURus, D-Mark