DHS200A12-T
CoselCosel
DHS200A12-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DHS200A12-T
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V
Fitxak: DHS200A12-T.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DHS200A12-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DHS200A12-T fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa DHS200A12-T.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Sarrera (min) 60V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Series DHS
Energia (Watts) 200W Pakete / kasua 8-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 60V - 160V Input Uneko - Irteera (Max) 16.7A