CQS48025-45
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CQS48025-45
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V
Fitxak: CQS48025-45.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 671 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CQS48025-45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CQS48025-45 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 671 pcs Datuen fitxa CQS48025-45.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 76V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Series CQS
Packaging - Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1776-1189 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 45A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 45A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CQS48018-50-N
CQS48018-50-N
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.8V
Stockean: 765 pcs
Deskarga: CQS48018-50-N.pdf
RFQ
CQS48018-50-R
CQS48018-50-R
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 761 pcs
Deskarga: CQS48018-50-R.pdf
RFQ
CQS48025-45-N
CQS48025-45-N
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V
Stockean: 728 pcs
Deskarga: CQS48025-45-N.pdf
CQS48018-50-V
CQS48018-50-V
Stockean: 803 pcs
Deskarga: CQS48018-50-V.pdf
CQS48025-45-R
CQS48025-45-R
Stockean: 710 pcs
Deskarga: CQS48025-45-R.pdf
CQS48025-45-RV
CQS48025-45-RV