CHS60483R3
CoselCosel
CHS60483R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CHS60483R3
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.CHS60483R3.pdf2.CHS60483R3.pdf3.CHS60483R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CHS60483R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CHS60483R3 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2406 pcs Datuen fitxa 1.CHS60483R3.pdf2.CHS60483R3.pdf3.CHS60483R3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 250V Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.92" L x 0.75" W x 0.50" H (23.4mm x 19.1mm x 12.7mm)
Series CHS Energia (Watts) 59W
Pakete / kasua 8-DIP Module Beste izenak 1776-2049
CHS60483R3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 91.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 18A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 18A eskaerak ITE (Commercial)