CHS200483R3
CoselCosel
CHS200483R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CHS200483R3
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.CHS200483R3.pdf2.CHS200483R3.pdf3.CHS200483R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CHS200483R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CHS200483R3 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1039 pcs Datuen fitxa 1.CHS200483R3.pdf2.CHS200483R3.pdf3.CHS200483R3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 250V Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.39" H (57.9mm x 22.8mm x 10.0mm)
Series CHS Energia (Watts) 165W
Pakete / kasua 8-DIP Module Beste izenak 1776-2048
CHS200483R3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 50A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CHS2004812
CHS2004812
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V
Stockean: 887 pcs
Deskarga: CHS2004812.pdf
RFQ
CHS200483R3-R
CHS200483R3-R
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V