CES48033-30P-B
CoselCosel
CES48033-30P-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CES48033-30P-B
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: CES48033-30P-B.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 646 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CES48033-30P-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CES48033-30P-B fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 646 pcs Datuen fitxa CES48033-30P-B.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Series CES Energia (Watts) 99W
Pakete / kasua 8-DIP Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 30A eskaerak ITE (Commercial)