CES24150-4-V
CoselCosel
CES24150-4-V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CES24150-4-V
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: CES24150-4-V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 959 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CES24150-4-Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CES24150-4-V fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 959 pcs Datuen fitxa CES24150-4-V.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 20V
Tentsioa - Input (Max) 33V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Series CES Energia (Watts) 60W
Pakete / kasua 8-DIP Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 20V - 33V Input
Uneko - Irteera (Max) 4A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CES48015-30-N
CES48015-30-N
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.5V
Stockean: 844 pcs
Deskarga: CES48015-30-N.pdf
RFQ
CES40
CES40
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE 40A 600VAC C.S.A. CANADIAN