CDS6002428-M
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDS6002428-M
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V
Fitxak: CDS6002428-M.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 252 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CDS6002428-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDS6002428-M fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 28V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252 pcs Datuen fitxa CDS6002428-M.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 28V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Series CDS Energia (Watts) 616W
Pakete / kasua 23-DIP Module Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 22A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 22A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDS6002412
CDS6002412
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: DC DC CONVERTER 12.5V
Stockean: 278 pcs
Deskarga: CDS6002412.pdf
RFQ
CDS6002412H-M
CDS6002412H-M
fabrikatzaileak: Cosel
Stockean: 238 pcs
Deskarga: CDS6002412H-M.pdf
RFQ
CDS600
CDS600
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 600A 600VAC