CBS2004812-F5
CoselCosel
CBS2004812-F5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBS2004812-F5
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V
Fitxak: CBS2004812-F5.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 643 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
  • Mezua
CBS2004812-F5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBS2004812-F5 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 643 pcs Datuen fitxa CBS2004812-F5.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.46" L x 2.31" W x 2.05" H (62.5mm x 58.7mm x 52.0mm)
Series CBS Energia (Watts) 200W
Pakete / kasua Half Brick Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 16.7A eskaerak ITE (Commercial)