CBS200241R8-F4
CoselCosel
CBS200241R8-F4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBS200241R8-F4
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V
Fitxak: CBS200241R8-F4.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 574 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
  • Mezua
CBS200241R8-F4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBS200241R8-F4 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574 pcs Datuen fitxa CBS200241R8-F4.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 1.8V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.44" L x 2.34" W x 1.54" H (62.0mm x 59.5mm x 39.2mm)
Series CBS Energia (Watts) 63W
Pakete / kasua Half Brick Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 35A eskaerak ITE (Commercial)