CBS1004805-F1
CoselCosel
CBS1004805-F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBS1004805-F1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V
Fitxak: CBS1004805-F1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 729 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CBS1004805-F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBS1004805-F1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729 pcs Datuen fitxa CBS1004805-F1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 76V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.46" L x 2.31" W x 1.04" H (62.5mm x 58.7mm x 26.5mm)
Series CBS Energia (Watts) 100W
Pakete / kasua Half Brick Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 76V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A eskaerak ITE (Commercial)