ADA750F-24-CW
CoselCosel
ADA750F-24-CW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADA750F-24-CW
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 456W
Fitxak: ADA750F-24-CW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 185 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ADA750F-24-CWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADA750F-24-CW fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 456W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185 pcs Datuen fitxa ADA750F-24-CW.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Series ADA Energia (Watts) 456W (756W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 19A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 19A Homologazioak CE, cURus, TUV